úvodní strana / doplňky / Farmers Walk

Farmers Walk

7 990,- bez DPH
Parametry:
značka Strengthequipment.cz
barva černá
šířka 100 mm
výška 500 mm
délka 1300 mm
hmotnost 2x 10kg
Použití:

silový rozvoj, budování svalové hmoty

Popis Farmers Walk


  • Tyče na závaží pro trénink „farmers walk“ udělají z pohádkové procházky pekelný trénink pro tvé svaly. S oběma produkty s velkým zatížením zvýšíš nejen svou fyzickou sílu a sílu uchopení, ale i výdrž! Dvě vertikální, 320 mm dlouhá držadla pro 50mm hmotnostní závaží ti umožní rovnoměrné, individuální zatížení zcela dle tvých tréninkových nároků. O pohodlné, neklouzavé nošení se starají 25 cm dlouhé rýhované rukojeti o průměru 35 mm, které se hodí skutečně pro každou ruku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace

rolex replica https://www.omegawatches2015.com/ https://www.watch-styles2015.com www.controlexec.com https://www.crowdcontrolexpo.com https://www.controlexplosion.com fake watches replica rolex watches bmwatches.com replica rolex watches replica rolex watches replica rolex watches rolex replica ziwatches.com replica rolex watchesw.com https://www.watchesd.com/ fake rolex watchesf.com replica rolex