úvodní strana / doplňky / Yoke Carry

Yoke Carry

16 990,- bez DPH
Parametry:
značka Strengthequipment.cz
šířka 1800 mm
výška 1930 mm
hloubka 1240 mm
barva černá
Použití:

Rozvoj síly, budování svalové hmoty, dřepy, bench press

Popis Yoke Carry


  • Vysoce stabilní stojan s výškově nastavitelným headbarem pro profesionální použití ve studiu nebo na trénink doma či v přírodě.
  • Individuální Yoke-tréning díky šesti 50mm trnům, maximální zatížení 500 kg.
  • Použitelné i jako halfrack, včetně dvou výškově nastavitelných J háky.
  • Yoke Carry Vám vždy dá důvod pokračovat a být každým dnem lepší – je jedno jestli pro posilování síly, budování svalové hmoty nebo na kondici. Yoke cary je vysoce stabilní posilovací stojan, který Vám nabízí možnost přizpůsobit zátěž individuálně Vašim tréninkovým nárokům a silovým možnostem. Čtyři vertikální a dva horizontální 240 mm dlouhé trny na kotouče s průměrem 50 mm můžete naložit svými kotouči. Výškově nastavitelný headbar lze maximálně vysunout na výškou ramen a to na184 cm. Těmito rozměry umožňuje trénink atletům každé výšky. Při použití jako halfrack můžete díky výškově nastavitelným J hákům na stojanu provádět i dřepy se vzpěračskou činkou. Na přestavení headbaru a J háky máte k dispozici celkem 27 stupňů s odstupem 5 cm pro každý.
  • jedná se o multifunkční stojan, který lze využít jako hrazda na cvičení s olympijskou osou na dřepy i bechpress jakmile vložíte lavici

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace

rolex replica https://www.omegawatches2015.com/ https://www.watch-styles2015.com www.controlexec.com https://www.crowdcontrolexpo.com https://www.controlexplosion.com fake watches replica rolex watches bmwatches.com replica rolex watches replica rolex watches replica rolex watches rolex replica ziwatches.com replica rolex watchesw.com https://www.watchesd.com/ fake rolex watchesf.com replica rolex