RACKER

 

Racker je volně stojící a rozložitelný stojan s mnohým využitím a díky těmto vlastnostem je tento stojan revoluce v domácím cvičení.

Díky rychlému a snadnému sestavení je tento stojan vhodný na domácí cvičení. Díky spojení těchto vlastností je možnost schovat stojan mimo dosah očí. Racker lze schovat kamkoliv v domácnosti.

Racker je multifunkční stojan, který umožní procvičit celé tělo s vlastní váhou. Díky své výšce lze provádět různé varianty shybů v plném rozsahu. Stojan lze snížit na poloviční výšku a provádět tak kliky na bradlech. Racker se přizpůsobí tvému cvičení dle tvé fantazie!

Racker je jediný podobný produkt na českém trhu!

Široký úchop hrazdy dopomáhá na procvičení všech zádových svalů v celé dráze pohybu. Díky této hrazdě lze provádět procvičování břišních svalů . Na horní hrazdu lze taktéž využít na upevnění TRX na další druh cvičení. Hrazda je povrchově upravená na polohrubou strukturu tak aby úchop na hrazdě byl pohodlný a pevný a díky povrchové úpravě se nemusíte bát, že by Váš úchop klouzal.

 

TRX závěsný systém je originální nářadí využívající pouze hmotnost cvičence jako dominantní faktor pro zátěž při cvičení. TRX buduje svalovou sílu, rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení. TRX je určen pro cvičence všech fitness úrovní, tedy od začátečníků až po vrcholové sportovce.

Systém se skládá z nastavitelných popruhů vybavených sadou karabin, univerzálně použitelných pro postavy s různou výškou a váhou. Samotné cvičení probíhá tak, že jedna část těla je vždy na podložce a druhá je zavěšena na TRX. Po celou dobu cvičení je vždy cvičené pouze s váhou vlastního těla. Kombinace vlastní váhy těla a úhlu sevření s podložkou ovlivňuje výslednou intenzitu cvičení. TRX procvičí nejen svalové partie, které jste zvyklí procvičovat, ale zapojí i svaly, o kterých jste dosud nevěděli! Cvičením s TRX výborně procvičíte koordinaci těla, každý cvik je proveden za pomocí zpevnění celého těla a rovnováhy. Proto je vhodný opravdu pro každého! 

TRX lze koupit zde

 

Podstava stojanu nabízí velmi dobrou stabilitu a pevnost stojanu. Podstavu lze využít taktéž na cvičení, jelikož stojan lze překlopit na tři různé polohy ve dvou různých výškách.  

Seznam cviků

 

Chystáme pro Vás názorný seznam cviků.

 

Sestavení stojanu zabere několik málo sekund. Stojan je určený na cvičení KDYKOLIV KDEKOLIV JAKKOLIV dle Vaších možností. Nemáte čas chodit do fitka z důvodu práce? nebo kvůli časové tísni? Jedete na dovolenou ale nechcete vynechat svůj trenink? Pro tyto a jiné učely tu je RACKER!

RACKER je jediný podobný produkt na českém trhu! 

Na vývoji, výrobě a testování tohoto stojanu se podílel tým sportovců z různých odvětví sportu. Jednalo se o sportovce z oblasti kulturistiky, crossfitu až po vzpírání a strongmany! RACKER měl tedy vydatný tým na odskoušení a vychytání mouch.

ČESKÁ VÝROBA, ČESKÝ VÝROBEK, ČESKÁ KVALITA

 

 

cena: 5 490,- s DPH* 

* v případě objednávky na 10ks a více je cena zvýhodněna dle počtu kusů

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.

Souhlasím Další informace

rolex replica https://www.omegawatches2015.com/ https://www.watch-styles2015.com www.controlexec.com https://www.crowdcontrolexpo.com https://www.controlexplosion.com fake watches replica rolex watches bmwatches.com replica rolex watches replica rolex watches replica rolex watches rolex replica ziwatches.com replica rolex watchesw.com https://www.watchesd.com/ fake rolex watchesf.com replica rolex